Company Logo

Prisijungimas

ŠAKIŲ MENO MOKYKLOS MOKINIAI SVEČIUOJASI DARŽELYJE

Sausio 15-osios dienos popietę darželyje svečiavosi Šakių meno mokyklos   ugdytiniai su mokytojomis Ginvile Samajauskiene ir Laimute Stanaitiene. Jie surengė mažiesiems darželinukams koncertą. Vaikai dainavo ir grojo pieninu. Smagiausia buvo pamatyti koncertuojant buvusius darželio ugdytinius. Už muzikinę dovanėlę darželinukai atsidėkojo saldžia dovanėle.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su vaikų poete Zita Gaižauskaite

Kovo 6 dieną mūsų darželį aplankė miela viešnia – vaikų poetė Zita Gaižauskaitė. Susitikimą poetė pradėjo savo skambiomis eilėmis ir, iš krepšio ištraukusi žvėrelių kaukes, vieną po kito kvietė vaidinti ir vaikus. Vaikai kartu su poete vaidino, spėliojo, kokį žodį deklamuodama nutylėjo poetė, patys bandė kurti. Galiausiai poetė surinko visas vaikų esančias nedorybes ir sudėjo į krepšį, kurį padavė briedžiui išnešti į mišką.

Skaityti daugiau...

Jaunieji pianistai ir vėl džiugina darželinukus

Kaip smagu, kad Šakių meno mokyklos Gelgaudiškio filialo pianistai niekada nepamiršta darželio ir kasmet sugrįžta pradžiuginti skambiais akordais bei nuotaikingomis dainelėmis mūsų vaikučius.

Nuoširdų ačiū tariame muzikos mokytojoms G.Samajauskienei ir L.Stanaitienei už gražų koncertą ir kad leido vieną gražią sausio popietę darželio vaikams arčiau prisiliesti prie muzikos.

Skaityti daugiau...

Priešmokyklinukai svečiavosi miestelio bibliotekoje

Knygų nauda turbūt nedrįstų abejoti niekas. O jeigu tu dar patenki į tikrą knygų karalystę ir ten nori pasilikti, vadinasi knyga tave užbūrė.

Skaityti daugiau...Paslaugos teikėjas

Nemokamos interneto paslaugos švietimo įstaigoms.

Lankytojai

Šiandien0
Vakar1
Visą laiką113529

VCNT - Visitorcounter

Sprendimas gelgaudiskio.darzelis@gmail.com.