SEMINARAS DARŽELYJE

2012 metų vasario 28 d. 10 val.

Šakių rajono Gelgaudiškio vaikų darželyje „Eglutė" vyko seminaras

„Vaikų, turinčių elgesio ir emocinių sutrikimų, psichologiniai ypatumai, įvertinimas ir elgesio strategijos".

Lektorė Jurbarko švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos I kategorijos psichologė Nijolė Janonytė.

Seminare dalyvavo ir pedagogai iš Gelgaudiškio specialiosios mokyklos.

Tema „Ikimokyklinio amžiaus vaikų elgesio ir emocijų sutrikimai, jų sprendimo būdai ", pasisakė darželio direktorė Vilma Vidrienė.

Gelgaudikio vaikų darželio „Eglutė" pedagogai skaitė pranešimus temomis:

1. „Teatras – viena prieinamiausių meno rūšių ugdant vaiko emocijas".

Pranešėja vyresnioji auklėtoja Vilija Aukštuolienė.

2. „Pasakos kūrimo metodika, jos svarba emocinei vaikoraidai".

Pranešėja auklėtoja metodininkė Valerija Vilčinskienė.

3.„Programa „Zipio draugai" padeda vaikams išmokti įveikti kasdieninius sunkumus ir problemas."

Pranešėja priešmokyklinio ugdymo pedagogė, vyresnioji auklėtoja Rūta Vaičaitienė.

4. „Piešimo reikšmė vaiko emocijų ugdyme".

Pranešėja vyresnioji auklėtoja Zita Lenkutienė.

5.„Tautosakos panaudojimas skatinant teigiamas vaikų emocijas".

Pranešėja vyresnioji auklėtoja Elena Jurkšaitienė.

6.„Vaikų emocijų ir elgesio ugdymas žaidybinių užsiėmimų metu".

Pranešėja vyresnioji auklėtoja Dalia Dovydaitienė.

7.„Pozityvaus elgesio ir emocijų skatinimas per muzikinę veiklą".

Pranešėjos: meninio ugdymo pedagogė,metodininkė Gintvilė Samajauskienė ir

vyresnioji auklėtoja Algimanta Povilaitienė.

2

3