TARPTAUTINĖ MOKYTOJŲ DIENA

Tai nuo Jūsų čia taip šviesu

Nuo žodžio šitaip pasakyto,

Nuo pagalvojimo balsu:

download                                 turbūt ne dėl saves esu-

esu turbūt dėl kieno nors kito.

Just.Marcinkevičius

Spalio 1 dieną, artėjančios Tarptautinės mokytojų dienos proga, mūsų darželyje viešėjo Šakių rajono meras Juozas Bertašius, bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas. Šiais metais meras kartu su Švietimo ir sporto skyriaus vedėju nusprendė aplankyti visas Šakių rajono savivaldybės švietimo įstaigas ir asmeniškai pasveikinti pedagogus profesinės šventės proga. Gražiausi sveikinimo žodžiai iš svečių lūpų buvo skirti visiems mūsų darželyje dirbantiems pedagogams. Taip pat meras įteikė padėkos raštą vyresniajai auklėtojai Vilijai Aukštuolienei už kūrybišką pedagoginį darbą, meilę ir atsidavimą vaikams.
          Dėkodamas už šiltą priėmimą, meras maloniai pakvietė visus darželyje dirbančius pedagogus į spalio 3 dieną Šakių kultūros namuose vyksiantį šventinį koncertą, kuriame mokytojai turėjo galimybę pasiklausyti Deivido ir Katažinos Zvonkų dueto. Kiekvienais metais mero dovanojamas koncertas suburia visus rajono švietimo įstaigos pedagogus į Šakių kultūros namus. Šventei baigiantis, tradiciškai visi pedagogai pakėlė simbolinę šampano taurę.

DSCN1406 2