DARŽELIO AUKLĖTINIUS NUDŽIUGINO POLICIJOS BIČIULIS AMSIS

DSCN1426 Spalio 16d. darželį aplankė policijos bičiulis Amsis, kurį atlydėjo Šakių rajono bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė. Susitikimo metu su vaikais kalbėta apie šviesaforo signalus, jo reikšmes, prisiminta kaip taisyklingai pereiti pesčiųjų perėją, nuo kelių metų galima važinėti dviračiu gatvėse, kaip elgtis ištikus nelaimei. Pareigūnė kartu su Amsiu klausinėjo vaikučių kam reikalingas atšvaitas, kvietė mažuosius parodyti kaip ir kur jį reikia užsidėti. Už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti atšvaitais.

Darželinukai atidžiai klausėsi pareigūnės ir Amsio patarimų, o darželio svečiai džiaugėsi, kad mažieji buvo aktyvūs ir parodė puikias saugaus eismo žinias.

Susitikimo pabaigoje visi darželio vaikučiai ne tik įsiamžino su bičiuliu Amsiu, bet ir stengėsi kiekvienas jam paspausti ranką. Atsisveikindami pareigūnė ir Amsis padovanojo vaikučiams knygelių bei lankstinukų, o taip pat palinkėjo gatvėje saugoti save ir draugus .