MAŽUOSIUS APLANKĖ GELGAUDIŠKIO PARAPIJOS KLEBONAS

Adventas – tai rimties, susikaupimo,o kartu ir džiugaus laukimo metas. Laukiame didžiausios ir gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdų.

Ankstų gruodžio 11-osios rytą  Gelgaudiškio vaikų darželio  ,,Eglutė” auklėtiniai sulaukė ypatingo  svečio- miestelio parapijos klebono Kęstučio Sprangausko, kuris darželyje lankėsi pirmą kartą. Šventiškai papuoštoje  salėje,degant žvakelėms ir  skambant giesmei ,,Tyli naktis”,  mažieji galėjo pajusti tikrąją adventinio laikotarpio prasmę. Su dideliu susidomėjimu vaikučiai klausėsi kunigo pasakojimo, iš kur atsirado tradicija puošti Kalėdinę eglutę.  Atvykusį svečią mažieji pradžiugino kalėdinėmis dainelėmis ir giesmėmis.

Dėkodamas už pakvietimą ir šį jaukų pabuvimą kartu, klebonas visiems palinkėjo džiugaus laukimo ir gražių artėjančių Šv. Kalėdų.Ramuma dvelkianti aplinka ir šis susitikimas su kunigu, ne tik vaikams, bet ir visai darželio bendruomenei, leido  labiau pajusti artėjančių Šv.Kalėdų dvasią.Tikimės, kad tai taps gražią tradicija ir miestelio klebonas mūsų darželį aplankys kasmet.

Auklėtoja Ingrida Zabramskienė