Company Logo

Prisijungimas

SVEIKATINGUMO SAVAITĖ DARŽELYJE

Sausio 21-25 dienomis darželyje vyko sveikatingumo savaitė

„Jei sportuosi būsi sveikas ir stipus“

Skaityti daugiau...

SAUSIO 13-OJI „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“

Mūsų darželyje sausio 11 d rytmetis buvo skirtas sausio 13-osios įvykiams paminėti.

Skaityti daugiau...

ADVENTINIS RYTMETIS “GIMĖ KŪDIKĖLIS JĖZUS”

Visi darželio vaikuičiai ir darbuotojai, gruodžio 20 d. rytmetį susirinko į salę į adventinį rytmetį “Gimė kūdikėlis Jėzus”. Sulaukėmė ir svečių. Tai Gelgaudiškio parapijos kunigas  Dainius Gurevičius ir Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja Vilma Sluosnaitienė.

Meninio ugdymo mokytoja Gintvilė Samajauskienė  visus susirinkusius pasveikino  su artėjančiomis šventėmis  bei pakvietė kunigą uždegti paskutiniąja – ketvirtąja adventinio vainiko žvakelę. Tikybos  mokytoja papasakojo apie adventinio laikotarpio reikšmę mūsų gyvenime, o taip pat drauge su vaikučiais bei adminitracijos darbuotojais dėliojo žvaigždutes iš gamtinių medžiagų, padėkojo Kūdikėliui, kad gimdamas atnešė į žemę taiką ir džiaugsmą. Vaikai atsidėkojo šypsenomis, giesmelėmis bei eilėmis. Rytmečio pabaigoje visa bendruomenė susirinko prie paruošto Kūčių stalo.

Skaityti daugiau...

Kaip vaikučiai Kalėdų laukė

               Kalėdos – tai šventė, kuri užburia kiekvieną savo kilmingumu ir šiltumu. Kasmet Kalėdų laukiame ir ruošiamės joms. Jau gruodžio pradžioje darželio langai pasipuošė auklėtojų rankų darbo karpiniais, kiekvienoje grupėje ir salėje sužibo eglutės, lauke nušvito  darželio pastatas, o kiekvieną praeinantį pro darželį pasitiko ir džiugino žaliasis nykštukas.

Skaityti daugiau...

II –ASIS ŠEIMYNINIŲ TALENTŲ ŠOU “IR MES TAI GALIM”

Lapkričio 21-osios vakarą mūsų darželyje vyko II –asis šeimyninių  talentų šou „Ir mes tai galim“. Atskleiskite  savo  gebėjimus  ir  kartu  su  savo  vaiku parodykite  juos  kitiems nėra taip lengva. Tačiau smagu pasidžiaugti, kad drąsių tėvelių, močiučių bei kitų mūsų darželio vaikučių giminaičių vis tik atsiranda.

Skaityti daugiau...

TOLERANCIJOS DIENA

Mūsų darželio vaikučiai šiemet prisijungė prie gražios akcijos tolerancijos dienai paminėti. Lapkričio 16 dieną  auklėtojos, kartu su savo grupių vaikučiais diskutavo kas yra tolerancija, kodėl yra svarbu atjausti vieniems kitus, padėti savo draugui, kaip jaučiasi tas, kuris yra šiek tiek kitos ir pan.

Skaityti daugiau...Paslaugos teikėjas

Nemokamos interneto paslaugos švietimo įstaigoms.

Lankytojai

Šiandien0
Vakar1
Visą laiką113529

VCNT - Visitorcounter

Sprendimas gelgaudiskio.darzelis@gmail.com.