SVEIKAS, KALĖDŲ SENELI!

Gruodžio 17d. net trijų grupių vaikučiai pagaliau sulaukė Kalėdų senelio.

Pirmuosius senelis aplankė pačius mažiausius – ,,Nykštukų” grupės vaikučius. Pasipuošę snaigučių ir nykštukų kostiumais mažieji nedrąsiai sukosi rateliu, kol netikėtai pasirodė pats Kalėdų senelis. Ilgai nelaukę vaikučiai pakvietė senelį į ratelio vidurį kartu pažaisti. Koks įšūkis mažyliams buvo, kai senelis paprašė palaikyti jo lazdą. O dar daugiau drąsos reikėjo norint pasėdėti ant senelio kelių ar atsiimant dovanėles.

Šiek tiek vėliau su Kalėdų seneliu susitiko „Žiogelių“,ir „Smalsučių“ grupės vaikučiai. Šį kartą senelis atvyko ne vienas, o lydimas savo padėjėjos nykštukės. Nudžiuginę Kalėdų senelį eilėraštukais, dainelėmis bei linksmais žaidimais, vaikai taip pat buvo maloniai nustebinti. Kiekvienas iš jų turėjo galimybę pasižiūrėti pro didžiulį žiūroną ir pamatyti kur gi gyvenas tas senelis. O taip pat vaikai sužinojo kaip senelis atvyko čia pas juos, susipažino su jo elniais, statė sniego pilis, pūtė muilo burbulus ir dar daug visokių linksmybių nuveikė su Kalėdų senelių.

Darželio priešmokyklinukus senelis aplankė gruodžio 23d. Užsnūdusi senelį vaikai pažadino skambančia dainele ir varpeliais, ir po to   iš karto pakvietė į pasaką „Pagranduko kelionė“. Senelis atsidėkodamas už tokią gražią pasakėlę ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius pakvietė smagiai pajudėti. Vaikučiams teko kuo greičiau persiųsti sniego gniūštes, jas išvynioti, mamytems juoktis kol snaigės nukris, o tėveliai tapo žirgeliais.Visiems buvo linksma ir smagu.

Džiugu, kad Kalėdų senelis visus vaikučius apdovanojo ne tik dovanėlėmis, bet suteikė gerų emocijų, pripildė visų širdis kalėdine dvasia.

DSCN2075

DSCN2082