Adventinis rytmetis darželyje

Laukdami didžiausios metų šventės   nutarėme, gruodžio 20 d. į svečius pasikviesti  ir paprašyti  apie Advento laikotarpį išsamiai papasakoti Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos tikybos mokytoją Vilmą Sluoksnaitienę.

Susikibę už rankų, kaip viena didelė šeima, rytmetį pradėjome kalėdine giesmele „Sueikim vaikeliai“. Renginio akcentu tapo Adventinio vainiko pynimas. Vaikai jį papuošė juostelėmis, kurios simbolizavo kelius į mūsų širdis, žvakelėmis, eglišakėmis, konkorėžiais, obuoliais, žaisliukais. Kad vaikai geriau pajustų ir suprastų  Advento prasmę, mokytoja labai įtaigiai, per vainiko pynimą, vaikus supažindino su Advento tradicijomis bei vainiko simbolika. Kiekvienas iš vaikų,  bent maža dalele galėjo prisidėti prie vainiko pynimo. Atvykusi viešnia ne tik įdomiai papasakojo apie šią gražią tradiciją, bet ir paskatino nusišypsoti, puoselėti gražius santykius bei skleisti šilumą vienas kitam.

Darželio ugdytiniai  atsidėkodami mokytojai deklamavo eilėraščius bei giedojo kalėdines giesmeles. Tikriausia  šis rytmetis ne tik vaikams, bet ir kiekvienam iš mūsų padėjo pajusti Kalėdų šventės laukimo prasmę.

aaa