DEIMANTĖS ŠOKLIUKĖ IR KVAKSIUKAS

Gelgaudiškio vaikų darželio auklėtoja Zita Lenkutienė šiandien pasakoja: "Tai buvo gruodžio pradžia. Rūbinės skelbimų lentoje pakabinome skelbimą, kad Šakių viešojoje bibliotekoje organizuojamas "Varliuko Šokliuko" klubo penktųjų metukų paminėjimas.

Deimantės mamytė perskaitė skelbimą. Po kurio laiko, prieš parodą, atnešė pasiūtus "varliukus" - Šokliukę ir Kvaksiuką.

Labai džiaugėmės gražiais varliukais."

Atėjo skelbta šventė, praėjo. Ir štai mes iš Šakių viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėjos Meilutės Sapronaitienės gavome mielą laišką, kuriame rašoma:

"Šakių viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius kvietė rajono vaikučius ir moksleivius padovanoti "Varliuko Šokliuko" klubui penktojo gimtadienio proga "draugus varliukus" - megztus, nertus, siūtus, veltus, pieštus, lankstytus ar kitaip vaikučių sumanytus. Džiaugiamės, kad į mūsų kvietimą atsiliepė daug vaikučių, o ypač aktyviai dalyvavo Gelgaudiškio bei Šakių vaikučiai ir moksleiviai. Maloniai vaikų literatūros skyriaus darbuotojas nustebino Gelgaudiškio vaikų darželio "Eglutė"  "Zuikučių" grupės auklėtinės Deimantės Viliūšytės ir jos mamytės Rimos sukurti labai kūrybiški ir meniški varliukai - Šokliukė ir Kvaksiukas. Šie nuostabūs darbeliai papuošė "Varliuko Šokliuko" klubo šventę. Šokliukė ir Kvaksiukas puikavosi vaikų sukurtų ir padovanotų darbelių parodoje, išsiskyrė iš kitų darbelių savo autentiškumu ir originalumu. Deimantės ir jos mamytės darbeliai puoš vaikų literatūros skyrių ir po šventės, džiugins mažųjų bibliotekos lankytojų akeles ir širdeles.

Deimantę, jos mamytę ir jos darželio auklėtoją Zitą Lenkutienę kvietėme atvykti į viešojoje bibliotekoje vykusį "Varliuko Šokliuko" penkerių metų gimtadienį. Deimantės laukė Kalėdų Senelio dovanėlės. Gaila, kad Deimantė susirgo ir negalėjo atvykti. Tikimės Deimantę pamatyti kitose Šakių viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus šventėse, gal būt, Deimantė ir jos mamytė nustebins mus vėl mielomis meniškomis dovanėlėmis.

Nuoširdi padėka Deimantei Viliūšytei ir jos mamytei Rimai, linkime linksmų Naujųjų metų, kad jie būtų Jums dosnūs ir laimingi. To linkime ir visam Gelgaudiškio vaikų darželio "Eglutė" kolektyvui."

Su meile ir šventiniais linkėjimais

Meilutė Sapronaitienė

Šakių viešosios bibliotekos vaikų literatūros

skyriaus vedėja