SEMINARAS "IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ELGESIO PROBLEMOS

Gelgaudiškio vaikų darželio "Eglutė" pedagogės sukūrė programą "Ikimokyklinio amžiaus vaikų elgesio problemos, jų sprendimo būdai". Jurbarko Švietimo centras šių metų sausio devintąją dieną minėtas lektores pakvietė savo programą pristatyti Jurbarko vaikų lopšelyje - darželyje "Nykštukas".

Tema buvo gvildenama remiantis kiekvienos darželio auklėtojos ir meninio ugdymo pedagogės požiūriu kiekvienai artimoje veikloje. Tai lyg prevencinės įžvalgos, padedančios vaikui pažinti save, savo sunkiąsias puses, problemas ir kasdieninėje veikloje, padedant auklėtojai, jas spręsti ar eiti tuo sprendimo keliu.

Kiekviena auklėtoja, ruošdamasi seminarui, dar kartą permąstė, apibendrino, pagilino savo veiklą, ieškojo vaikui pagalbą teikiančių pedagoginių, psichologinių atramos taškų vaikų gyvenimo kasdienybėje ir šventėse. Prasminga buvo visa tai, ką pristatėme, dar kartą permąstyti ir pasverti, įsivertinti ir toliau gilintis pedagoginio darbo subtilybėse.

Gelgaudiškio vaikų darželio

auklėtoja metodininkė