SEMINARAS "ŽAIDIMŲ METODAS VAIKŲ LAVINIME BEI UGDYME"

Šių metų balandžio penktąją dieną 11valandą Gelgaudiškio specialiosios mokyklos posėdžių salėje vyko seminaras "Žaidimų metodas vaikų lavinime bei ugdyme".

Pranešimus šia tema skaitė Gelgaudiškio specialiosios ir vidurinės mokyklų ir taip pat Gelgaudiškio vaikų darželio "Eglutė" pedagogai.

Šiandien Gelgaudiškio specialiosios mokyklos direktorės pavaduotoja Genutė Žilinskienė apie šį seminarą kalba: "Buvo džiugu, jog visos Gelgaudiškio miestelio ugdymo įstaigos dalinosi patirtimi apie vaikų ugdymą ir lavinimą žaidimų srityje. Tai buvo pirmas toks seminaras, apjungęs Gelgaudiškio miestelio ugdymo įstaigas. Buvo puiki proga ugdymo įstaigoms dar geriau pažinti viena kitą, suprasti, kokius ugdymo metodus kiekviena įstaiga jau naudoja, kad jie nesikartotų tolesniame ugdymo kelyje. Tai buvo puikios skirtingos patirtys iš skirtingų sričių, kurias visas apjungė žaidimų metodas. Malonu buvo pabūti kartu, dar geriau pažinti viena kitą. Tikslas, kurio siekėme šiuo seminaru, buvo pasiektas."

Paklausta apie artimiausios ateities planus šioje srityje, Genutė Žilinskienė mąsto, jog rudens mokinių atostogų metu jau planuoja surengti respublikinę konferenciją, kurios metu numato aptarti specialiųjų poreikių vaikų ugdymo galimybes.

Valerija Vilčinskienė,

Gelgaudiškio vaikų darželio "Eglutė"

auklėtoja metodininkė