NAUJI MOKSLO METAI ATNAUJINTOSE PATALPOSE

Greiti mokslo metai. Čia - buvusiųjų pabaiga, čia  - naujųjų pradžia... Džiugi ši pradžia mūsų darželyje, kaip ir pernai, vėl patiems mažiausiems, tik šiemet "Žiogelių" grupės vaikučiams atnaujintose patalpose, su naujais baldais, kilimais.

Erdvu, saulėta, šviesu su auklėtojų Zitos Lenkutienės ir Dalios Dovydaitienės, auklytės Rimos Kauševičienės šiluma, gerumu, šypsenomis. Nors kol kas nedrąsūs mažyliai kartu su tėveliais kasryt skuba į savo pirmąją mokyklėlę, bet kiekviena diena su savomis pamokėlėmis ugdo, brandina juos. Sunkus, atsakingas, nelengvas tai kelias.

Auklėtoja Zitelė kalba, jog "džiugu dirbti su pačiais mažiausiais atnaujintose, jaukiose patalpose. Miela ir gera". Jos kolegė Dalia džiaugiasi " patalpų erdviu, šviesiu jaukumu, naujumu. Širdį džiugina pačių mažųjų meilumas, atviras, nuoširdus gerumas. Tik mažieji taip moka", - pastebi auklėtoja Dalia.

Prie auklėtojų geranoriškumo tegul priglunda ir mūsų visų linkėjimai sėkmingų, prasmingų brandos dienų, jų atradimo džiaugsmų, iš mažų dideliais išaugsiančių.

Valerija Vilčinskienė,

Gelgaudiškio vaikų darželio "Eglutė"

auklėtoja metodininkė

Nuotraukos: