KALĖDINĖ ŠVENTĖ DARŽELYJE

Gražiausios metų šventės-Kalėdų, labiausia laukia patys mažiausi.Gruodžio 19-tą ir  22-tą dienomis darželis klegėjo nuo vaikų juoko,šurmulio ir džiaugsmo.Vaikučiai ir jų tėveliai susirinko į kalėdinę šventę, kurioje beabejo mažųjų laukė susitikimas su Kalėdų seneliu.

Patys mažiausi darželio gyventojai (,,Nykštukų” grupė), neatsitiktinai pasipuošę nykštukų kostiumais,nedrąsiai dainavo ir šoko rateliu.Tačiau Kalėdų seneliui išdalinus taip lauktas kalėdines dovanas, vaikučių akyse sužibo džiaugsmas. Netrukus drąsiausi net panoro nusifotografuoti su Kalėdų seneliu.

,,Žiogelių”, ,,Zuikučių” ir ,,Smalsučių”grupių vaikučiai ne tik sulaukė Kalėdų senelio, bet šventėje  taip pat juos linksmino ir personažai - zuikis bei peliukas.Vaikai su Kalėdų seneliu ir jo padėjėjais ne tik mankštinosi, rinko sniego gniūžtes,lenktyniavo  kas  greičiau papuoš eglutę, bet ir šoko,dainavo, o taip pat ir deklamavo eilėraščius. Ir žinoma Kalėdų senelio dovanos, kaipgi be jų.

Norisi tikėti – kad vaikučiai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė ir į namus.

Linksmų Šv.Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų!

Auklėtoja Ingrida Zabramskienė