SVEIKATINGUMO SAVAITĖ!

Sportas sportas – tai jėga,

Mes be sporto niekada.

Jeigu nori būt sriprūs,

Tai sportuok visus metus!

Šių metų paskutinėmis sausio dienomis darželyje buvo organizuota sveikatingumo savaitė. Visi darželio ugdytiniai kartu su  auklėtojomis  rinkosi  į salę ir  darė mankštelę, kurią   ryžtingai ir energingai pradėdavo skanduote  „sportas sportas – tai jėga“.Kiekviena darželio grupė turėjo galimybę parodyti kaip manštinasi patys ir pakviesti kartu pajudėti visus vaikučius. Šią savaitę vaikai ne tik mokėsi skanduoti, sportuoti, bet kartu su savo auklėtojomis  kalbėjosi, ką reikia valgyti, kad būtum sveikas ir stiprus. Klausėsi pasakėlės apie grūdinimosi naudą. Įdomiausia mažiesiems buvo sužinoti apie futbolo ir krepšinio žaidimą ir  beabejo patiems pabandyti įmušti įvartį ar pelnyti  taškų metant į krepšį. Paskutiniąją savaitės dieną visi darželio vaikai keliavo į lauką ir džiaugėsi žiemos pramogomis. Pasivažinėjimas rogutėmis, sniego dažymas bei kitos sportinės užduotys  paskatino vaikus aktyviai judėti, o taip pat ir pasidžiaugti puikiu oru bei draugiskai žaisti.

,,Smalsučių'' grupės mankšta

Susipažįstame su fulbolu !

Pačių mažiausių ,,Nykštukų '' mankštelė

,,Žiogelių " mankštelė

Išbandome krepšinį !

,,Zuikučių " grupės mankšta

Būryje draugų - mums sportuot smagu !

Žiemos pramogos

Piešiame ant sniego