SEKU,SEKU PASAKĄ

Kovo 23 - 27 dienomis, tarptautinei teatro dienai paminėti, darželyje visą savaitę vyko projektas “Seku, seku pasaką”. Projekto iniciatorė, aukėtoja Vilija Aukštuolienė, pavirtusi raganiūte Laumute, pirmadienio rytą  įgriuvo  pas grupėse žaidžiančius vaikus ir pakvietė juos į pasaką. Vaikai visą savaitę gyveno tarsi pasakoje. Buvo surengta pačių vaikų atsineštų knygelių parodėlė. Kiekvieną dieną darželio ugdytiniai atėję į  salę patekdavo vis į kitą pasaką. Vaikai kartu su  Jonu keliavo pas čigonus, padėjo katinėliui Rainakėliui gelbėti gaidį Giedorėlį, o taip pat su Mašenka pasiklydo miške ir rado lokio trobelę.

Auklėtojos ne tik vaikučiams pasekė pasakas, bet ir sumaniai įtraukė juos pakviesdamos tapti jų herojais, kuriuos inscenizuojant buvo grojami  muzikiniai intarpai, bei  žaidžiami žaidimai. Savo įspūdžius, keliaujant po pasakų pasaulį,  vaikai mielai išreiškė menine veikla. Vaikų piešiniuose apsigyvenę pasakų veikėjai papuošė salę, kurioje penktadienį vėl netikėtai apsilankė raganiūtė Laumutė. Vaikučiams labai rimtai teko pasukti galveles ir padėti  susipainiojusiai raganiūtei  atrinkti pasakas iš  raizgalynės. Pasilinksminusi su vaikais raganiūtė išskubėjo į raganų kalną, o vaikai dar ilgai dalinosi įspūdžiais.