Lik sveikas,darželi!

Gražų saulėtą gegužės 29 d. rytą, priešmokyklinukai rinkosi į darželio išleistuvės.

Šventiškai papuošta salė paskutinį kartą pakvietė juos atsisveikinti su nerūpestinga vaikyste. Nešini gėlėmis  tėvėliai  laukė pasirodymo. Netrukus jie galėjo įsitikinti, kad  vaikučiai darželyje igijo tvirtus pagrindus ir pasirengė žengti pirmus žingsnius į kitą gyvenimo etapą – mokyklą.Šventės metu priešmokyklinukai pateko į stebuklingą pilną raidelių pievą, ieškojo burtininko pavogto varpelio, sprendė užduotis su boružėle ir drugeliu, o taip pat šoko su žiogeliu.Pasibaigus programėlei visiems vaikučiams buvo įteikti darželio baigimo pažymėjimai.

Paskutinį kartą darželio ugdytinius sveikino  direktorė, auklėtojos, o dieną prieš išleistuves su jais atsisveikino ir jaunesniųjų grupių auklėtiniai.

Norėtųsi palinkėti  būsimiems  pirmokams gero kelio. Tikimės, kad jie nepamirš darželyje patirtų įspūdžių ir sugrįš aplankyti draugų bei auklėtojų.