GELGAUDIŠKIO VAIKŲ DARŽELIS SUSIRŪPINO EKOLOGIJA

Artėjant susikaupimo ir rimties reikalaujančiam adventiniam laikotarpiui, Gelgaudiškio vaikų darželis „Eglutė“ darbuotojos, pasitelkusios į pagalbą tėvelius, lapkričio 24d. suorganizavo linksmą, nuotaikingą šou, kurį pavadino DE-DE-DAI. O tai reiškia DEklamuoju,DEmonstruoju, DAInuoju.

Natūralu, kad kiekviename darželio renginyje vaikai šoka, dainuoja ir deklamuoja, tačiau demonstruoti ant „tikro“ podiumo rūbus, turbūt visiems mažyliams teko pirmą kartą. Iš ko gaminti rūbus ilgai neteko svarstyti, nes niūdiena reikalauja viską gyvenime planuoti taupiai, ekologiškai ir originaliai. Todėl pasiūlymą aprangą sukurti iš antrinių žaliavų tėveliai priėmė palankiai.

Renginio metu labai nustebino vos ne šimtaprocentinis darželio vaikų dalyvavimas ir tėvelių išradingumas bei kūrybiškumas. Kokios tik medžiagos nebuvo panaudotos! Tai – polietilenas, guma, plastikinių butelių kamšteliai, įvairus popierius ir net gi atlikusios statybinės medžiagos.

Nors toks renginys buvo organizuojamas pirmą kartą Gelgaudiškio vaikų darželyje, tačiau nei dalyvių, nei organizatorių, nei žiūrovų nenuvylė. O svarbiausia, kad buvo atkreiptas dėmesys į mūsų gamtos tausojimą.

Meninio ugdymo pedagogė Ginvilė Samajauskienė

20151201 0835401

Vienos iš dalyvių įspūdžiai po renginio