Margaspalvis rudenėlis

Rugsėjo 26 d.  dėdė  Rudenėlis (auklėtoja Algimanta Povilaitienė), barstydamas savo margaspalvius lapus,  praūžė  pro darželį ir sukvietė visus vaikus į lauko aikštelę pasidžiaugti nuostabia  gamta ir pažaisti rudeniškus žaidimus.

Patikrinęs vaikų žinias apie rudens gėrybes, Rudenėlis pristatė keturias stoteles : „Bulvių rinkimas“, „Moliūgų ridenimas“, „Obuoliukai obuoliai„ bei  „Susimaišę lapeliai“. Smagiai bei nuotaikingai pajudėję, vėliau vaikučiai, kartu su savo auklėtojomis  kibo į darbą ir darželio kiemą papuošė rudenine juosta.

Džiugu, kad darželio ugdytiniai galėjo pasidžiaugti nuostabia  rudens diena, patirti gerų emocijų žaidžiant rudeniškus žaidimus, o savo meninius gebėjimus atskleisti kuriant bendrą darbą „Rudens juosta“.