“Tau mano mamyte pirmieji žiedai”

Motina yra tapatinama su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip ir motina užaugina savo vaikus. Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms. Sakoma, kad mama – gražiausias žodis, kurį ištaria vaiko lūpos. Motinos diena – nuostabi šeimos šventė.

Geriausia dovana mylimai mamai – gražūs vaikų žodeliai išreiškiami per daineles ir eilėraštukus. Todėl gegužės 3 d. mūsų darželio vaikučiai pakvietė mamytes, močiutes ir viso miestelio bendruomenę į šventinį koncertą skirtą mamos dienai. Jau tradicija tapo, kad koncertas vyksta Gelgaudiškio kultūros cente. Šventiškai papuoštoje salėje nuoširdžiai skambėjo mažųjų dainelės, jausmingi eilėraštukai ir nuotaikingi muzikiniai žaidimai, kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – mamytei.

Po nuostabaus koncerto vaikučiai skubėjo sveikinti savo mamytes. Ši akimirka buvo išties jaudinanti – vaikai apsikabino savo mamytes ir pabučiavo. Tai brangiausia dovana, kurią gali gauti mama iš savo vaiko. Šitaip vaikučiai atsidėkojo mamytėms už rūpestį, meilę ir bemieges naktis.

Šventės pabaigoje mamytės   kartu su savo vaikučiais padėkojo grupės auklėtojoms už jų kantrybę ir gerumą, už pagalbą vaikučiams ruošiantis šiai gražiai šventei.

Išsiskirstėme puikios, pakilios nuotaikos, supratę, kad brangesnio žmogaus už mamą, būdami dideli ar maži, mes niekada neturėsime.

20180503 101745

20180503 101821