Rugsėjo 1- osios šventė

Per laukus, per žalią mišką

Vasara lyg kiškis pyška.

Nešasi dienos ilgumą,

Saldų žemuogės kvapnumą.

Pažiūrėk - pirma rugsėjo

Pro rudens vartus atėjo.

Spalvos kitos ir žiedai,

Ūgtelėję ir vaikai.

Gražia tradicija tapo , kad jau treti metai visos trys mūsų miestelio ugdymo įstaigos  -Šakių rajono Gelgaudiškio vaikų darželis „Eglutė“, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla ir  Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras  rugsėjį pasitinka kartu.

Su Mokslo ir žinių diena mokyklų bendruomenes sveikino rajono meras Edgaras Pilypaitis, Gelgaudiškio parapijos klebonas kun. Dainius Gurevičius, miestelio bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininkė Danutė Aniulienė, ugdymo įstaigų atstovai: Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro direktorė Birutė Navikienė, Šakių rajono Gelgaudiškio vaikų darželio auklėtoja Algimanta Povilaitienė, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos laikinai einanti pareigas direktorė Diana Baužaitė – Mikužienė.