SUGRĮŽOME Į NAUJŲJŲ PASAKĄ

Šąlantį sausio dvidešimt ketvirtosios rytą Gelgaudiškio specialiosios mokyklos mokinukai su grupele pedagogų išskubėjo į Gelgaudiškio vaikų darželį "Eglutė", kur jų laukė ką tik praskubėjusių Naujųjų metų kalėdinė pasaka. Dar visai nauja, sumanių darželio pedagogių statyta, režisuota, pritaikyta, darželio mažiesiems išdovanota... Tik šį kartą su nekantrumu ją išvysti buvo pakviesti kaimyninės specialiosios mokyklos mokiniai. Po spektakliuko pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais pakviečiau specialiosios mokyklos pedagoges, jų direktorę Birutę Navikienę, jos pavaduotoją Genutę Žilinskienę. Džiugu, jog jos mielai sutiko.

Pedagogės Jūratė Žilinskienė, Rasa Misevičienė

"Mus, pradinių klasių ir 5/6 lavinamųjų klasių mokinius ir mokytojas, labai pradžiugino gautas kvietimas iš Gelgaudiškio vaikų darželio "Eglutė" kolektyvo. Šiandien svečiavomės vaikų darželyje, kur buvo parodyta auklėtojų suvaidinta ir visų vaikučių sužaista pasaka apie Jonuko ir Grytutės sapną. Naujai ir nematytai pateiktas pasakos siužetas, gyvai ir emocingai vaidinantys herojai visus įtraukė į žaidimų ir dainų pynę. Pasijutome pasakų veikėjais, kartu padėjome surasti Grytutei ir Jonukui namus. Šokom su Nykštuku, Zuikiu, dainavom su Žiogu. Be to plojom Raganai, kuriai nepavyko pikti kėslai. Buvo labai smagu. Savo kaimynėms padėkojom ir žodžiu, ir atviruku. Dabar lauksim į  mokyklą atvyksiančių darželinukų, kuriuos stengsimės pradžiuginti netikėtumais.

Iki pasimatymo! Ačiū."

Birutė Navikienė, Gelgaudiškio specialiosios mokyklos direktorė

Džiaugiausi puikiu auklėtojų vaidinimu, jų įsijautimu į vaidmenis ir emocijų perdavimu žiūrovams. Labai gražus, estetiškai apipavidalintas spektakliukas, įdėta daug kūrybiškumo, apgalvota, išbaigtas su pradžia ir pabaiga darbas".

Genutė Žilinskienė, direktorės pavaduotoja

"Visada smagu užeiti į Gelgaudiškio vaikų darželį. Jauku, šilta, estetiškai papuoštos sienos, koridoriuose puikuojasi stendai. Dar mieliau širdžiai, kad šioje įstaigoje netrūksta kūrybiškų pedagogų. Ne pirmą kartą darželio darbuotojos surengia įspūdingą šventę ne tik savo kolektyvo žmonėms, bet ir pasikviečia svečių. Tokiu svečiu speiguotą sausio rytą buvau ir aš, kartu su specialiosios mokyklos pedagogais ir vaikučiais. Trumpam pabėgusi nuo kasdieninių rūpesčių, darželyje pasijutau lyg pasakoje: ir Fėja, ir Zuikis, ir Žiogas, o jau Raganos puošnumas... Nuostabu. Svarbiausia vaikams smagu, jie šoka, dainuoja, deklamuoja, mokosi vieni iš kitų. Ačiū, mielosios, kad sėjate bendruomeniškumą, kad dalinatės tuo, ką turite, kad novatoriškai žiūrite į darbą, kad vaikučius ugdote rodydamos "gyvą" pavyzdį.

Linkiu sėkmės ir gražaus įstaigų bendradarbiavimo!"

Prasmingi sumanymai, geranoriškumas, nuoširdus bendradarbiavimas, gebėjimas dalintis ugdytinių širdelėse neliks be pėdsako. To linkime šių puikių pedagogų kolektyvams.

Prakalbusių mintis sudėliojo

Valerija Vilčinskienė,

Gelgaudiškio vaikų darželio "Eglutė"

auklėtoja metodininkė